آموزش سیستم پاپ آندر و تب آندر

پاپ آندر و تب آندر
[bsf-info-box icon_size=”32″ title=”پاپ آندر و تب آندر چیست؟” heading_tag=”h2″]پاپ آندر نسل جدید تر از پاپ آپ است که مشکلات قبلی را ندارد. ویژگی منحصر به فرد ما در واقعی بودن و غیر قابل بلاک بودن بازدیدها در تمام مرورگرهای اینترنتی است. ما دائما کدهای این بخش را به روز می کنیم. به عنوان مثال هیچ سایتی در ایران پاپ آندر را در مرورگر کروم ارائه نمی دهد. ما افتخار داریم تنها سایت ایرانی هستیم که تبلیغ پاپ آندر واقعی در همه مرورگرها ارائه می دهیم. خرید بازدید واقعی پاپ آندر باعث افزایش بازدید واقعی و در نتیجه افزایش رتبه سایت در الکسا می شود.

مراحل زیر طی شود

  1. در سایت ثبت نام کنید
  2. بعد از ورود به بخش مدیریت سایت از منوی سمت راست وارد بخش پاپ آندر ویژه -> مدیریت سایت ها و امتیازات شوید و لینک های خود را اضافه کنیدلینک ها در صف انتظار تایید قرار می گیرند
  3. حال شما نیازمند امتیاز هستید تا امتیاز را به لینک های خود اختصاص دهید و بازدید آغاز شود
  4. برای کسب امتیاز باید از منو امتیاز ویژه را خریداری کنید
  5. برای کسب درآمد باید از بخش کسب درآمد سایت را اضافه کرده و کد را در سایت خود قرار دهید.

[/bsf-info-box][bsf-info-box icon_size=”32″ title=”آیا خرید پاپ آندر روی رنک سایت تاثیر دارد؟” heading_tag=”h2″]نمونه های بسیار زیادی در یک دهه گذشته وجود دارد که توسط تبلیغات پاپ آندر رنک خود را بهبود داده اند.

  • در ۲ سال گذشته تبلیغات پاپ آندر یکی از موثرترین قالب های تبلیغاتی شده و محبوبیت آن افزایش پیدا کرده است. صاحبان وبسایت در سراسر جهان نتایج جستجوی معجزه آمیز و افزایش عظیم ترافیک وب سایت خود را با استفاده از تبلیغات پاپ آندر مشاهده کرده اند.
  • این نوع تبلیغات جز پربازده ترین و مقرون به صرفه ترین تبلیغات محسوب می شود. کد تبلیغاتی در سایت های کاربران قرار می گیرد و بازدید کننده آن سایت ها به سایت های شما نیز وارد می شوند. تمام این بازدید کنندگان ایرانی و واقعی و بدون تکرارِ آی پی و حتی سیستم است.

[/bsf-info-box]

فیلم آموزشی سیستم افزایش بازدید سایت به صورت پاپ آندر و تب آندر

تگها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

5 thoughts on “آموزش سیستم پاپ آندر و تب آندر

  1. سلام ببخشید من میخوام در آمد بیشتری کسب کنم لطفا راهنمایی کنید. در روش کسب درآمد به روش پاپ اندر در ویدیو آموزشی آدرس سایت رو qdd. Ir وارد کردید آیا من هم میتونم همین اذرس رو وارد کنم. اگه میشه بیشتر توضیح بدید با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *