آموزش های سایت

رفع مشکل عبارات مترادف

رفع مشکل عبارات کلیدی مترادف و مرتبط در افزونه yoast seo premium

اگر شما نیز افزونه yoast seo premium را به تازه‌گی به روزرسانی کرده اید و با مشکل عدم نمایش عبارات کلیدی مترادف مواجه شده اید. این مطلب برای شما مفید خواهد بود.اگر از مرورگر فایرفاکس استفاده می کنید. باید اعلام کنم که مشکا جدی نیست و از افزونه نمی باشد. باید از تنظیمات، مرورگر خود را مطابق شکل زیر ریست کنید.حل مشکل عبارات مترادف یواستبعد از این عمل می توانید مجددا افزونه ها را فعال کنید. مشکل شما رفع شده است.اگر با این شیوه هنوز مشکل ادامه داشت.مراحل زیر را طی کنید.۱) افزونه پریمیوم یواست را غیر فعال کنید.۲) افزونه رایگان yoast را از طریق مدیریت نصب کنید.۳) از طریق هاست افزونه پریمیوم را پاک کنید.۴) از مدیریت ورودپرس مجددا افزونه پریمیوم را اضافه و نصب کنید. ادامه مطلب »
کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد اینترنتی مطمئن

در این سایت به چهار روش می‌توانید کسب درآمد اینترنتی مطمئن داشته باشید. 1) کسب درآمد از طریق جستجو در موتورهای جستجو نظیر گوگل، بینگ، یاهو، پارسیجو و یوز ۲) کسب درآمد از طریق پاپ آندر ۳) کسب درآمد از طریق تبلیغات بنری ویژه ۴) کسب درآمد دائمی از طریق زیرمجموعه گیری ادامه مطلب »

آموزش کسب درآمد از طریق جستجو در گوگل

در سایت پیسی رنک این امکان وجود دارد که از طریق جستجو در گوگل کسب درآمد کنید. برای این کار نیاز به قرار دادن کد یا واریز مبلغ یا داشتن سایت نیست. تنها باید مراحل زیر را طی کنید. ۱) در سایت ثبت نام کنید و وارد بخش مدیریت شود ۲) از منوی سمت راست وارد بخش سیستم افزایش جستجوی گوگل و سپس —> کسب درآمد شوید ۳) روی دکمه جستجو کلیک کنید و در نتایج بر روی سایت تبلیغ دهنده کلیک کنید ۴) شمارش معکوس ظاهر می شود و پس از آن درخواست کد امنیتی می کند. با تایید کد امنیتی پول به شما تعلق می گیرد. درآمد از ۱۰ تا ۱۰۰ تومان متغیر است. ادامه مطلب »
کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد نامحدود از پاپ آندر بدون داشتن سایت

در این آموزش قصد دارم کسب درآمد از طریق پاپ آندر برای کاربرانی که سایت ندارند و فقط از طریق جستجوی گوگل کسب درآمد می کنند معرفی کنیم. با این آموزش از دو طریق کسب درآمد می کنید و افزایش چشم گیری در درآمد شما حاصل می‌شود. ادامه مطلب »
افزایش بازدید سایت

خرید بازدید یا بازدید کننده واقعی سایت

در سایت پیسی رنک جهت افزایش بازدید کننده واقعی سایت از ۸ سیستم مدرن برای افزایش بازدید استفاده می شود. 1) سیستم پاپ آندر ویژه ۲) سیستم افزایش جستجو در گوکل ۳) تبلیغات بنری لایت باکس ادامه مطلب »
تبلیغات بنری در اینترنت

آموزش سیستم تبادل بنر رایگان

در تبلیغات بنری بعد از اضافه کردن بنرهای خودتان و خرید اعتبار، بنرهای شما در سایت های کاربران طرف قرار داد باما قرار می گیرد. سیستم پیسی رنک دارای گزینه های تنظیمی پیشرفته ای است که امکان محدودیت نمایش بنر در ساعت و محدودیت کلیک بنر در ساعت را فراهم می کند. سیستم لایت باکس پسی سی رنک زیبا ترین و مقرون به صرفه ترین سیستم در بین سایت های ایرانی است. ادامه مطلب »
تبلیغات بنری در اینترنت

آموزش سیستم تبلیغات بنری

در این روش با استفاده از جدیدترین متد با اضافه کردن بنر خود در سایت و انتخاب کشور، سیستم عامل، مرورگرها و دسته ها بنر شما در بهترین و دقیق ترین حالت در معرض نمایش هزاران بیننده قرار داده می شود. نکته قابل توجه در سیستم تبلیغات بنری ویژه سطح بالای برنامه نویسی آن است بطوری که کلیه نکات با جدید ترین شیوه های کارآمد نوشته شده است. ادامه مطلب »
افزایش جستجو در گوگل

آموزش سیستم افزایش جستجوی گوگل ( افزایش بازدید جستجوی گوگل)

فرض کنید کلمه کلیدی مورد نظر شما در گوگل جستجو شود. سایت شما در رتبه اول نیست و کاربران روی لینک های اول کلیک می کنند. این روز به روز به اعتبار آن لینک ها می افزاید. فرض کنید در صفحه جستجو، کاربر بجای آن سایت ها وارد صفحه های مختلف گوگل شود و لینک شما را کلیک کند. در این صورت اگر این عمل توسط کاربران با آی پی ها و سیستم های مختلف انجام شود. گوگل به مرور زمان لینک شما را معتبر شناسایی می کند. ایده اصلی سیستم طراحی شده اختصاصی توسط برنامه نویسان مجرب ما نیز بر این مهم استوار است. ادامه مطلب »
پاپ آندر و تب آندر

آموزش سیستم پاپ آندر و تب آندر

پاپ آندر نسل جدید تر از پاپ آپ می باشد که مشکلات قبلی را ندارد. ویژگی منحصر به فرد ما در واقعی بودن آندر در تمام مرورگرهای اینترنتی است. ما دائما کدهای این بخش را به روز می کنیم. ادامه مطلب »
1 2