بسته

خرید بازدید گوگل | خرید جستجوی گوگل | خرید سرچ گوگل

میانگین 4.5 ستاره از 2 رای

تجربه ثابت کرده است که داشتن رتبه بالاتر در صفحه نتایج جستجوی گوگل باعث افزایش درآمد و ارائه دادن خدمات به کاربران بیشتر می شود. داشتن رتبه بالا در نتایج جستجوی گوگل بازده بسیار بالایی در کسب و کار شما خواهد داشت و باعث بهبود هرچه بیشتر وضعیت مالی سایت می شود. در اینجا تمام چیز هایی که برای رتبه بالاتر نیاز دارید را آماده کرده ایم! اگر محتوای مفید تولید می کنید و می خواهید محتوای خود را به دید بازدیدکنندگان بیشتری برسانید میتوانید از سیستم افزایش جستجوی گوگل استفاده کنید.

افزایش جستجوی گوگل چگونه کار می کند؟

در ابتدا منظورمان را از بازدید برایتان شرح می دهم، منظور ما از بازدید گوگل این است که کاربر با آی پی ایرانی از طریق جستجوی دستی در گوگل سایت شما را پیدا کند و وارد آن شود. روند کار به این صورت است که کاربر کلمه کلیدی مد نظر شما را به صورت دستی در گوگل جستجو می کند و در صفحه نتایج جستجو به دنبال لینک شما می گردد. بعد از پیدا کردن لینک شما روی آن کلیک کرده و وارد سایت شما می شود و به اندازه ای که شما مشخص کرده اید در سایت شما می ماند.

تاثیر افزایش جستجوی گوگل روی وب سایت

افزایش جستجوی گوگل سه مزیت بسیار عالی دارد: بالارفتن سایت شما در نتایج جستجوی گوگل، رتبه بندی برای کلمه کلیدی مورد نظرتان و بالا رفتن بانس ریت سایت شما! هر چقدر کاربر بعد از کلیک روی نتیاج جستجو بیشتر در سایت شما بماند بانس ریت شما نیز بهتر خواهد شد.  این سه مزیت وب سایت یا وبلاگ شما را به راحتی به درآمد بالا می رسانند. همانطور که میدانید بازدید کنندگان بیشتر به معنای مشتریان بیشتر است، مشتریانی که برای خدمات شما حاضراند هزینه بپردازند.

افزایش جستجو در گوگل

هر ای پی یک بار در 24 ساعت

جستجو کلمه کلیدی دلخواه

بازدید با سیستم ها و IP های مختلف خود کاربران

زمان بازدید انعطاف پذیر

ویدیو نحوه عملکرد سیستم جستجوی دستی روی نتایج گوگل

در ویدیوی زیر نحوه عملرد سیستم خرید جستجوی گوگل یا خرید بازدید گوگل یا خرید ورودی گوگل به صورت انسانی و اگانیک را مشاهده می کنید.

بسته های افزایش جستجوی گوگل

برای افزایش کلیک روی کلمه کلیدی مورد نظر در نتایج جستجوی گوگل یا افزايش بازديد گوگل می توانید از بسته های زیر استفاده نمایید.

بعد از عضویت پنل زیر در اختیار شماست

پنل مدیریت خرید بازدید گوگل

در ادامه ممکن است به مطالعه مطلب “خرید ورودی گوگل” نیر علاقه مند باشید.

دکتری ریاضی، 12 سال سابقه سئو و بهینه سازی سایت

پست های مرتبط

13 thoughts on “خرید بازدید گوگل | خرید جستجوی گوگل | خرید سرچ گوگل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.