خرید دنبال کننده کانال آپارات، واقعی، ایرانی و فعال

افزایش دنبال کننده آپارات

اهمیت داشتن کانال آپارات برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی

از زمانی که یوتوب در ایران قابل دسترسی نیست آپارات جایگزین بسیار موفق و بهتری شده است. دلیل آن هم سرعت بالاتر در بارگیری ویدئو و هزینه کمتر و رایگان مشاهده ویدئوها در آپارات است. در این مطلب قصد دارم تا با ۷ دلیل شما را متقاعد به داشتن یک کانال آپاراتی کنم.

۱) به مخاطب محتوای بیشتری بدهید

یکی از دلایل خوب برای اضافه کردن ویدیو و کانال آپارات به سایت شما ، ارائه مطالب بیشتر به مخاطب است. وقتی افراد مطالب خوبِ زیادی را برای حل مشکلات خود به دست می آورند ، مدت بیشتری در سایت شما باقی می‌مانند و دوست دارند که بیشتر اوقات دوباره به سایت شما سر بزنند و بازدید کنند.

۲) به دست آوردن ترافیک و بازدید بیشتر

یک اثر جانبی خوب برای اضافه کردن مطالب اضافی این است که باعث افزایش بازدید واقعی و ترافیک بیشتر می شود. اکنون کاربران می توانند شما را در آپارات و سایت شما پیدا کنند. در حال حاضر ، ما هنوز ترافیک بیشتری را از سایت خود به کانال آپارات نسبت به روش دیگر هدایت می کنیم ، اما ما شروع به دیدن برخی از راه های دیگر می کنیم. در ابتدا ، اگر شما فقط یک وبلاگ غذایی دارید ، احتمالاً این نتایج نیز خواهد بود ، به خصوص اگر مانند گذشته ، فیلمبرداری خود را روی پست ترین قاچاق خود شروع کنید. یکی دیگر از عوارض جالب این است که مارک شما را رشد می دهد. فیلمبرداری در جای دیگر ، نام تجاری شما را در مکانی دیگر به دست می آورد که سطح آگاهی و تخصص شما را افزایش می دهد.

۳) ارتباط نزدیک با مخاطبین و بازدیدکنندگان

یک مورد که با فیلم متوجه شده ایم این است که سطح آشنایی را ترغیب می کند که به ایجاد جامعه کمک می کند. شما می توانید ارتباط شخصی تری با افراد ایجاد کنید و به آنها اجازه دهید تا شما را بشناسند و ببینند چگونه در موقعیت های خاص رفتار می کنید / واکنش نشان می دهید. چیزی در مورد تماشای یک فیلم وجود دارد که در آن می توانید احساس کنید با کسی هستید که روی یک مشکل کار می کنید یا در مورد ما پخت و پز :). افرادی که من به آنها اعتماد دارم و از آنها یاد می گیرم معمولاً دارای فیلم هستند و من دوست دارم یاد بگیرم و به این شیوه مشغول باشم.

۴) منبع دیگر کسب درآمد

همچنین می تواند منبع دیگری از درآمد را به وبلاگ شما اضافه کند. چه از طریق تبلیغات YouTube و چه از طریق یک دوره ویدیویی در سایت شما ، محتوای بیشتری ایجاد می کند یا محصولی را می دهد که منبع درآمد دیگری به شما می دهد که همیشه خوب است.

۵) مدرن و به روز بودن

اکنون فیلم بسیار داغ است! یکی از دلایل بزرگی که شروع به افزودن ویدیو کردیم این است که ما احساس کردیم که این روش خوبی برای شروع به ایستادن بود. در حالی که بسیاری از وبلاگ نویسان قبلاً وارد طاقچه ویدیو شده اند و تعداد زیادی از افراد همین حالا با کانال های YouTube خود زندگی می کنند ، احساس می کنیم که بسیاری از وبلاگ نویسان مواد غذایی با عکس و ویدئو ندارند. ما دیدیم که مردم در حال عکس یا ویدئو هستند اما هر دو کارهای زیادی انجام نمی دهند.

۶) خروجی خلاق

این یک فضای خلاق خوب به ما می دهد. لیسی مجبور است کاری متفاوت از عکس های خود انجام دهد و در واقع کمی جلوی دوربین قرار بگیرد. خوب است که احساس شوخ طبعی او را ببیند و آرزویش را برای آسان تر کردن همه چیز برای افراد راحت کند. به علاوه ، شان به فیلمبرداری و ویرایش می رود و او واقعاً از این موضوع لذت می برد. آزمایش کردن به روش های مختلف مانند قسمت دزدان دریایی سرگرم کننده است. بیرون کشیدن پست وبلاگ با عکسهای بسیار دشوار خواهد بود.

۷) از منطقه راحتی خود خارج شوید

یکی از بهترین موارد در مورد ویدیو این است که واقعاً شما را به بیرون از منطقه راحتی شما سوق می دهد. احساس می کنم اگر همیشه فقط کمی بیشتر از آنچه احساس راحتی می کنیم ، خودمان را تحت فشار قرار می دهیم بهترین یادگیری را انجام می دهیم. افزودن فیلم قطعاً این کار را برای ما انجام داده است و احساس می کنیم برخی از بهترین مطالب خود را ایجاد می کنیم و امیدواریم مشکلات مخاطبان خود را با سری ویدیوهایمان حل کنیم.

خلاصه مزایای داشتن کانال در آپارات | خرید دنبال کننده کانال آپارات | خرید لایک ویدئو آپارات

۱) به مخاطب محتوای بیشتری بدهید

۲) به دست آوردن ترافیک و بازدید بیشتر

۳) ارتباط نزدیک با مخاطبین و بازدیدکنندگان

۴) منبع دیگر کسب درآمد

۵) مدرن و به روز بودن

۶) خروجی خلاق

۷) از منطقه راحتی خود خارج شوید

برای خرید دنبال کننده آپارات یا لایک آپارات باید امتیاز شبکه اجتماعی داشته باشید

بسته ۱

۵۰۰۰

تومان

 • ۵۰۰۰ امتیاز شبکه اجتماعی
 • سیستم رقابتی برای هر فالو
 • رقابت بین ۱۰ تا ۱۰۰ امتیاز
 • حداکثر ۵۰۰ دنبال کننده آپارات

بسته ۲

۱۵,۰۰۰

تومان

 • ۱۵۰۰۰ امتیاز شبکه اجتماعی
 • سیستم رقابتی برای هر فالو
 • رقابت بین ۱۰ تا ۱۰۰ امتیاز
 • حداکثر ۱۵۰۰ دنبال کننده آپارات

بسته ۳

۵۰,۰۰۰

تومان

 • ۵۰۰۰۰ امتیاز شبکه اجتماعی
 • سیستم رقابتی برای هر فالو
 • رقابت بین ۱۰ تا ۱۰۰ امتیاز
 • حداکثر ۵۰۰۰ دنبال کننده آپارات

این سایت به عنوان مرجع برای سایر سایت های فروشنده ممبر و بازدید پست است. جهت مشاوره مستقیم لطفا از طریق تلگرام یا تماس مستقیم با بنده در ارتباط باشید. ۰۹۱۱۲۳۲۹۸۲۳

تگها: ، ، ، ، ، ، ،

5 thoughts on “خرید دنبال کننده کانال آپارات، واقعی، ایرانی و فعال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *