خرید بک لینک فالو | خرید بک لینک قوی

سئو سایت
افزایش بازدید سایت

سیستم تبادل بک لینک قوی پیسی رنک حاصل سالها تحقیق و تجربه است. و شامل دو بخش رایگان و ویژه می باشد. لینک های ویژه به صورت فالو و لینک های رایگان به صورت نو فالو قرار داده می شوند. لینک های رایگان تا زمانی که لینک باکس در سایت موجود باشد فعال است و به محض حذف، لینک نیز حذف می شود. لینک های ویژه دارای مدت زمان اعتبار یک ماهه تا سالانه هستند و باید تمدید شوند و نیازی به قرار دادن کد در سایت نیست. با این سیستم نیاز دیرینه وبمستران ایرانی به بک لینک معتبر برآورده می شود. خرید بک لینک قوی و ارزان را با ما تجربه کنید.
برای مشاهده فقط بخش کوچکی از سایت هایی که کد شما در آن قرار می گیرد به بخش لینک های معمولی مراجعه کنید. لینک های ویژه همان لینک های فالو هستند که سایت شما درآن قرار خواهد گرفت.[/bsf-info-box]

خرید بک لینک فالو
[bsf-info-box icon_size=”32″ title=”نقش بک لینک های با کیفیت بالا در افزایش رنگ گوگل”]بک لینک های با کیفیت بالا قطعه اصلی الگوریتم گوگل هستند و همچنان خواهند بود، چرا که آنها می توانند عامل تعیین کننده ای باشند که وب سایت را در نتایج جستجو به نتایج برتر هدایت می کنند. در حالی که تلاش های ایجاد بک لینک تنها برای اهداف بهینه سازی موتور جستجو انجام می شود، آنها به دلایل مختلف مفید هستند. گوگل دائما به روزرسانی و به روز رسانی جدیدی را انجام می دهد تا وب سایت های با کیفیت پایین را مجازات کند که از تکنیک های ساخت لینک برای هرزنامه ها و برای دستکاری نتایج جستجو استفاده می کنند. هنگام ساختن بک لینک یک قاعده کلی وجود دارد، این است که از خودتان بپرسید «اگر گوگل یک بررسی دستی انجام دهد آیا متوجه بک لینک تقلبی خواهد شد؟» آیا آنها آن را به عنوان غیر اسپم می بینند و چیزی که در واقع ارزش برای محتوای محسوب می شود؟
آیا آنها احساس می کنند که متن بیش از حد بهینه نشده است؟
نه تنها این به شما کمک می کند که از مشکلات احتمالی مجازات در امان بمانید، بلکه همچنین به شما اطمینان خاطر می بخشد که پیوندها به شما در راه های دیگر در صورتی که Google یک روز از خواب بیدار شود و تصمیم به پاداش لینک های با کیفیت بالا ندهد، به شما کمک خواهد کرد. بسیاری از مردم در مورد مزایای ایجاد لینک در خارج از مزایای SEO فکر نمی کنند. در اینجا پنج مزیت اضافی وجود دارد که لینک های با کیفیت بالا می توانند ارائه دهند.

مزایای سیستم بک لینک ویژه پیسی رنک

 1. انتقال اعتبار از دامنه لینک دهنده به دامنه دریافت کننده لینک
 2. فالو بودن لینک ها از تمامی سایت ها و صفحه ها
 3. امکان تعیین کلمه کلیدی برای بک لینک فالو

نمونه بسته های بک لینک فالو

Basic

۵۰
 • بک لینک به صورت follow
 • در تمامی سایت های عضو بک لینک
 • در تمامی صفحات دامنه سایت ها

Basic

۵۰
 • بک لینک به صورت follow
 • در تمامی سایت های عضو بک لینک
 • در تمامی صفحات دامنه سایت ها

Basic

۵۰
 • بک لینک به صورت follow
 • در تمامی سایت های عضو بک لینک
 • در تمامی صفحات دامنه سایت ها

تگها: ، ، ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *