بسته

خرید بک لینک فالو | خرید بک لینک قوی

میانگین 0 ستاره از 0 رای
بک لینک با کیفیت | خرید بک لینک فالو

سیستم تبادل بک لینک قوی پیسی رنک حاصل سالها تحقیق و تجربه است و شامل دو بخش رایگان و ویژه می باشد. لینک های ویژه به صورت فالو و لینک های رایگان به صورت نو فالو قرار داده می شوند. لینک های رایگان تا زمانی که لینک باکس در سایت موجود باشد فعال است و به محض حذف، لینک نیز حذف می شود. لینک های ویژه دارای مدت زمان اعتبار یک ماهه تا سالانه هستند و باید تمدید شوند و نیازی به قرار دادن کد در سایت نیست. با این سیستم نیاز دیرینه وبمستران ایرانی به بک لینک معتبر برآورده می شود. خرید بک لینک قوی و ارزان را با ما تجربه کنید.

چرا بک لینک ها مهم هستند؟

چرا بک لینک ها مهم هستند؟

موتور های جستجو از لینک ها برای کاوش در وب سایت های جدید و تعیین رتبه کلی وب سایت در SERP استفاده می کنند. بنابراین لینک ها از مهمترین عوامل رتبه بندی هستند. بک لینک های با کیفیت بالا قطعه اصلی الگوریتم گوگل هستند و همچنان خواهند بود، چرا که آنها می توانند عامل تعیین کننده ای باشند که موقعیت وب سایت در صفحه نتایج جستجو گوگل چگونه باشد.

گوگل در مورد بک لینک چگونه عمل میکند؟

گوگل در سال ۱۹۹۰، PageRank را معرفی کرد، PageRank از تعداد لینک ها برای رتبه بندی کلی وب سایت ها استفاده می کرد. یعنی هر چه لینک ها بیشتر بودند رتبه شما بهتر بود. از آنجایی که این شیوه به راحتی قابل سوءاستفاده بود گوگل با چندین به روز رسانی بر مجازات سازی تکنیک های ایجاد لینک تقلبی تمرکز کرد.امروزه ساخت لینک بیشتر باعت افزایش بک لینک نمی شود، بلکه فقط کفیت لینک باعث بهتر شدن سایت شما خواهد شد.

افزایش جستجوی گوگل به صورت طبیعی و ارگانیک
بک لینک با کیفیت | خرید بک لینک فالو

بک لینک فالو معتبر و با کیفیت

گوگل دائما به روز رسانی جدیدی را انجام می دهد تا وب سایت های با کیفیت پایین را مجازات کند که از تکنیک های ساخت لینک برای هرزنامه ها و برای دستکاری نتایج جستجو استفاده می کنند. با توجه به اینکه بک لینک های فالو ما معتبر و با کیفیت می باشد، هیچ نگرانی بابت گوگل وجود ندارد.

  • انتقال اعتبار از دامنه لینک دهنده به دامنه دریافت کننده لینک
  • فالو بودن لینک ها از تمامی سایت ها و صفحه ها
  • امکان تعیین کلمه کلیدی برای بک لینک فالو

برای خرید بک لینک ابتدا باید در سایت عضو شوید. پنل مدیریتی قدرتمندی در اختیار شما قرار می گیرد.

دکتری ریاضی، 12 سال سابقه سئو و بهینه سازی سایت

پست های مرتبط

4 thoughts on “خرید بک لینک فالو | خرید بک لینک قوی

  1. هادی

    سلام و خسته نباشید
    یه سوال داشتم اینکه تعداد بک لینکها چند عدد و در کدام سایتها میباشند و من بسته نقره ای را میخاستم فعال کنم باید چکار کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط ریکپچا و گوگل محافظت می شود سیاست حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.