بسته

افزایش تعداد نصب اپلیکیشن یا بازی در کافه بازار

میانگین 5 ستاره از 1 رای
افزایش تعداد نصب اپلیکیشن یا بازی در کافه بازار

اگر توسعه دهنده اپلیکیشن یا بازی هستید و برنامه/بازی خود را در کافه بازار منتشر کرده اید، این مطلب را حتما بخوانید! یکی از مواردی که تقریبا همه کاربران در نصب یک برنامه یا بازی در نظر دارند، تعداد نصب های آن است و همین موضوع باعث جلب توجه بیشتر توسعه دهندگان به تعداد نصب برنامه و بازی منتشر شده می شود. یکی از خدمات وب سایت ما “افزایش تعداد نصب برنامه یا بازی در کافه بازار” می باشد که با استفاده از آن می تونید به راحتی تعداد نصب برنامه یا بازی خود را افزایش دهید!

چطور میتونم تعداد نصب اپلیکیشن یا بازی ام رو افزایش دهم؟

چطور می توانم تعداد نصب اپلیکیشن یا بازی را در کافه بازار افزایش دهم؟

برای افزایش تعداد نصب بازی یا برنامه در کافه بازار، یکی از پلن های قرار داده شده در انتهای مطلب رو انتخاب کرده و اطلاعات مورد نیاز آن را تکمیل کنید. پس از ثبت سفارش. مدت زمان انجام آن به تنظیمات اعمال شده توسط شما بستگی دارد. شما میتوانید مدت زمان انجام سفارش را بین 1 تا 30 روز به دلخواه انتخاب کنید. در ادامه سایر ویژگی های “افزایش تعداد نصب در کافه بازار” را بررسی میکنیم.

مزیت افزایش تعداد نصب برنامه و بازی در بازار

تقریبا میشه گفت یکی از مهم ترین چیزهایی که تمام کاربران کافه بازار و سایر مارکت ها در نصب یک برنامه یا بازی به آن توجه دارند، تعداد نصب آنهاست. تعداد نصب یک برنامه یا بازی نشان دهنده میزان محبوبیت آن بین مخاطبان و کاربران است. در نتیجه برای بهتر دیده شدن برنامه یا بازی خود باید تعداد نصب بالایی هم داشته باشید، در شرایط عادی ممکن است این فرایند خیلی زمان بر باشد اما با استفاده از خدمات ما می توانید به دیده شدن هر چه سریعتر برنامه و بازی خود کمک کنید.

چطور تعداد نصب اپ یا بازی را در کافه بازار افزایش دهیم؟
computer

تعیین زمان انجام سفارش

audience (1)

جذب مخاطب بیشتر

direct-download-icoon

انتخاب تعداد نصب

پلن های افزایش تعداد نصب بازی و برنامه در بازار

درصورتیکه تعداد نصب مورد نیاز شما بیشتر از پلن های بالاست، با شماره ۰۹۱۱۲۳۲۹۸۲۳ تماس بگیرید یا با کلیک روی دکمه زیر تعداد نصب مورد نیاز خود را ارسال کنید.

در ادامه ممکن است به مطلب خرید دنبال کننده واقعی کانال آپارات نیز علاقه مند باشید.

دکتری ریاضی، 12 سال سابقه سئو و بهینه سازی سایت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط ریکپچا و گوگل محافظت می شود سیاست حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.