بسته

6 تاکتیک جهانی سئو که هرگز از مد خارج نمی شوند

میانگین 0 ستاره از 0 رای
۶ تاکتیک جهانی سئو که هرگز از مد خارج نمی شوند

هر چیزی در دنیای سئو در حال حرکت است. گوگل مرتبا الگوریتم خود را به روز می کند و رقابت ها هم سخت تر می شوند. در وضعیت فعلی برای کسانی که آماده تغییرات نباشند، اوضاع سخت تر می شود. بنابراین اگر مطمئن نیستید چه کاری را انجام دهید، بهتر نیست لیستی از پیشرفت های بی پایان سئو را برای تمرکز روی آنها داشته باشید؟ به نظر ما که عالی است! در این مطلب به 6 تاکتیک سئو می پردازیم، پس خودتان را با این تاکتیک های بی پایان سئو مسلح کنید تا هرگز اشتباه نکنید.

1- سمت نور بمانید

اگر به دنبال نتیجه گرفتن سریع باشید ممکن است به وسوسه استفاده از تاکتیک های کلاه سیاه سئو دچار شوید. خوب، نکن! هرگز! لینک ها را خریداری نکنید و سعی نکنید که موتور های جستجو یا بازدیدکننده را با ریدایرکت یا پیوند های اسپم در سایت های دیگر فریب دهید. ممکن است برای مدتی کوتاه کار کند ، اما موتور های جستجو به طور فعال از این نوع چیز ها دلسرد می شوند، بنابراین در آخر این نوع سایت ها را آتش می زندد و به رتبه های شما اسیب زیادی می زنند. شما که نمیخواهید اینطوری شود؟ به بازدیدکنندگان خود با محتوای با کیفیت بالا، یک تجربه کاربری عالی و یک وب سایت ایمن ازائه دهید. ممکن است زمان و تلاش بیشتری را بخواهد اما کار ها در مدت طولانی پایداری بهتری خواهند داشت.

2- سرعت سایت خود را بهینه کنید

در سئو سریعتر بهتر است. ما مطمئن هستیم که همیشه این چنین خواهد بود، زیرا مردم انتظار دارند به سرعت مطالبی را به آنها ارائه دهند. هیچکس دوست ندارد منتظر بماند، حتی برای یک ثانیه، بنابراین سرعت سایت شما اهمیت زیادی دارد. روش های زیادی برای سرعت بخشیدن به سایت وردپرس شما ووجد دارد اما ما نمیتوانیم همه ی آنها را در این مقاله پوشش دهیم، اما برای شروع نصب افزونه حافظه پنهان خوب است. این افزونه ها قسمت های ثابت سایت شما را در سرور ذخیره می کنند و از بارگذاری مجدد جلوگیری می کند. افزونه های کش کردن رایگان و پولی وجود دارد که میتوانند سرعت سایت شما به میزان قابل توجهی افزایش دهند.

پیشنهادی برای شما: بهبود سرعت سایت : ابزار ها و پیشنهادات

تصاویر عامل دیگری هستند که اغلب هنگام ساخت وب سایت از آن غافل می شوید. تصاویر با کیفیت بالا نیاز به زمان بیشتری برای بارگذاری دارند، درحالی که بیشتر اوقات یک تصویر با وضوح پایین بهتر عامل می کند. همیشه وقت خود را برای تغییر اندازه تصاویر با افزونه ها یا نرم افزار های کاربردی صرف کنید.
نکته نهایی برای بهینه سازی سرعت برای سایت هایی که از سراسر جهان بازدیدکننده دارند، استفاده از CDN یا شبکه تحویل محتوا است. CDN بازدیدکنندگان را به سرور های نزدیک مکان خود هدایت می کنند، در نتیجه بارگذاری بسیار بهتر خواهد بود.

3- روی مطالب عالی کار کنید

بهترین محتوای با کیفیت که می توانید خلق کنید را بهبود بخشید و به یک حد عادی عادت نکنید. سئو فقط در مورد بهبود سایت شما نیست، بلکه در مورد ضرب و شتم رقابت است. در بسیاری از موارد، محتوا است که به خوبی برای بهینه سازی عمل نمی کند. شما باید تخصص خود را نشان داده و از جمع ایستادگی کنید. این یعنی سرمایه گذاری بزرگی از وقت و تلاش. در مورد موضوع، مخاطبان خود و آنچه آنها به دنبال آن هستند تحقیق کنید.
ممکن است همیشه نتوانید مطالب عالی را بنویسید، به همین دلیل باید به بهبود مقالات خود ادامه دهید تا به منبع ارزشمندی برای مخاطبانتان تبدیل شود. چطور؟ خوب، این به موضوع شما و به آنچه که میخواهید بستگی دارد. همیشه ایده خوبی است که از خود بپرسید که آیا با مراجعه به صفحه شما، سوال بازدیدکننده پاسخ داده می شود یا خیر و آیا عنوان جستجوی شما با محتوایتان مطابقت دارد یا خیر. این نکات به شما در بهبود کیفیت کلی محتوا کمک می کند.

4- مخاطبان خود را در نظر داشته باشید

این که ایا هدف وب سایت شما کمک به فروش محصول خود یا جذب دنبال کننده برای پست های وبلاگ شماست مهم نیست، تنها در صورتی که روی آنچه مخاطبان شما میخواهند و نیاز دارند متمرکز شوید مهم می شوند. این چیزی نیست که تغییر کند، زیرا موتور های جستجو همیشه هدف خود را به کاربران ارائه می دهند. بنابراین انجام تحقیقات کلمات کلیدی مناسب بسیار مهم است. به نظر شما مخاطبان هنگام جستجوی کلمات کلیدی شما به چه چیزی احتیاج دارند؟ آیا شما توانسته اید که کلمه کلیدی را درست قرار دهید تا مخاطبان بتوانند شما را پیدا کنند؟ برای پاسخ به این سوالات، به نتایج جستجوی کلمات کلیدی خود نگاهی بیندازید.

پیشنهادی برای شما: چطور کلمات کلیدی جذاب را پیدا کنیم؟

دلیل دیگری که باید به مخاطبان خود توجه کنید این است که رقابت برای جلب توجه مردم شدید است. بنابراین کاربران بسیار مهم هستند و آنها می خواهند بدانند که آیا با خواندن پست های شما می تواند مشکل آنها را حل کند یا نه. آنها به نام سایت یا نام مستعار سایتتان زیاد اهمیت نمی دهند چرا که میخواهند پست شما را بخوانند. بنابراین از بازدیدکنندگان خود در سئو غافل نشوید. همچنین از نوشتن زیاد “من” در محتوای خود بپرهیزید و خودتان را جای مخاطبانتان قرار دهید!

5- ساختار لینک داخلی خود را بهبود بخشید

همیشه ایده خوبی است که بتوانیم موتور های جستجو را خزنده سایت خود کنیم تا مطالب مهم تر را درک کندد و اطلاعات را بهتر به خوانندگان برسانند. به همین دلیل با ساختار لینک داخلی نمیتوان شوخی کرد! اطمینان حاصل کنید که مهم ترین مقالات شما دارای بیشترین لینک های داخلی هستند که به آنها اشاره دارند و فراموش نکنید که برای جلوگیری از یتیم شدن محتوا لینکهای مطالب قبلی را به مطالب جدید اضافه کنید. البته مهم است که بدانید باید به مطالب مرتبط با موضوع فعلی تان لینک کنید تا با منطق کاربر سازگار باشد.

6- محتوای خود را در حالت عالی نگه دارید

نکته نهایی این است که نگه داشتن مطالب خود در حالت عالی بهترین کار برای سئو است. نه تنها خودتان را برای پاک کردن مطالب با بار منفی خسته نمی کنید بلکه مطالبتان همیشه تازه و مرتبط باقی خواهند ماند. هم موتور های جستجو و هم کاربران آنها را دوست دارند! نکته دیگر اینکه پیگیری مطالب و کلمات کلیدی در آنها باعث می شود که از جنگ کلمات کلیدی با یکدیگر جلوگیری کنید. شما که نمیخواهید با انتشار یک مطلب مشابه با مطلب قبلی، با خودتان در رتبه بندی رقابت کنید. 🙂 در صورتی که میبینید دو مطلب خیلی شباهت زیادی به یکدیگر دارند آنها را ادغام کنید و در یک پست جدید آن را منتشر کنید.

همیشه بهترین نتیجه باشید

در پایان این نکات بی انتها باید بگوییم که اگر میخواهید رتبه بگیرید، باید تلاش کنید تا بهترین نتیجه باشید. موتور های جستجو ممکن است الگوریتم های خود را تغییر دهند، اما در نهایت میخواهد آنچه که کاربران به دنبالش هستند را به آنها بدهد. محتوای با کیفیت و به روز که در وب سایت سریع و بدون ترفند های کثیف سرو شود همان چیزی است که همه دنبالش هستند. به نظر می رسد کار زیادی در پیش دارید، اما حداقل این یک هدف مشخص برای کار کردن است، درست است؟ بیایید با آن کنار بیاییم.

منبع: Yoast.com

دکتری ریاضی، 12 سال سابقه سئو و بهینه سازی سایت

پست های مرتبط

2 thoughts on “6 تاکتیک جهانی سئو که هرگز از مد خارج نمی شوند

 1. حسن

  خوب، نکن! هرگز! لینک ها را خریداری نکنید و سعی نکنید که موتور های جستجو یا بازدیدکننده را با ریدایرکت یا پیوند های اسپم در سایت های دیگر فریب دهید. منظورتون چیه بیشتر توضیح بدید در این صورت که افزایش بازدید گوگل شما نیز کلاه سیاه یا فریب کاری محسوب میشه و ما نیز نبایدد به شما بگیم سایت مون رو بازدید کنید

  1. محمد اخترآبگون

   سلام خدمت شما دوست عزیز
   همانطور که در بالا به آن اشاره شد، بک لینک هایی که از سایت های اسپم، بدون مطلب و ضعیف برای سایت شما ایجاد می شوند باعث مشکل در سایت شما خواهد شد. سیستم تبادل لینک پی سی رنک یا بک لینک فالوو اسپم یا غیر واقعی نیست. به نوعی لینک شما در سایت های محتوایی و وبلاگ هایی که دارای مدیر فعال و نویسنده واقعی هستند قرار خواهد گرفت در نتیجه این نوع بک لینک ساختگی (اسپم) نیست و مشکلی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط ریکپچا و گوگل محافظت می شود سیاست حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.