خرید بک لینک فالو

خرید بک لینک فالو follow

مهمترین نکته سئو دریافت لینک های خارجی است. لینک از سایت هایی غیر از خود شما. گوگل به شدت بر روی لینک های خارجی تاکید دارد. تمجید دیگران از سایت شما مهم تر از تعریف و تمجید خود شما از سایتتان است. سیستم تبادل بک لینک قوی پیسی رنک شامل دو بخش رایگان و ویژه می باشد. لینک های ویژه به صورت فالو و لینک های رایگان به صورت نو فالو قرار داده می شوند. لینک های رایگان تا زمانی که لینک باکس در سایت موجود باشد فعال است و به محض حذف، لینک کاربر نیز حذف می شود. لینک های ویژه دارای مدت زمان اعتبار یک ماهه تا سالانه هستند و باید تمدید شوند. درصورت خرید بک لینک نیازی به قرار دادن کد در سایت نیست.

ادامه مطلب »

افزایش ورودی گوگل

افزايش بازديد جستجوی گوگل به صورت ارگانیک

در بخش افزایش جستجو در گوگل یا افزایش بازدید جستجوی گوگل کاربرانِ سایتِ ما کلمه کلیدی مد نظر شما را به صورت دستی در گوگل جستجو می کنند. در صفحه‌ی نتایجِ جستجو به دنبال لینکِ شما می گردند. بعد از پیدا کردنِ لینک شما روی آن کلیک کرده و وارد سایت شما می شوند. به اندازه ای که شما مشخص کرده اید در سایت شما می مانند. امکان مشخص کردن زمان ماندن در سایت بین ۲۰ تا ۲۰۰ ثانیه وجود دارد. کلیک دستی روی نتایج جستجو باعث افزایش جستجوی ارگانیک و طبیعی سایت شما می شود. همچنین موتورهای جستجو نظیر گوگل، بینگ، یاهو، یوز، پارسی جو پشتیبانی می شوند.

ادامه مطلب »

افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت یا وبلاگ

سیستم زبانه‌ای یا نیوتب جهت افزایش بازدید کننده واقعی سایت یا وبلاگ می باشد. توسعه یافتهٔ سیستم پنجره‌ای است که با رفع مشکلات آن طی چندین سال به سیستم زبانه ای یا new tabs منجر شده است. بازدید ها به طور کامل در تب ها یا زبانه های جدید باز و به صورت واقعی انجام می شوند. در این بخش شما از سایت های دیگران بازدید می کنید و امتیاز کسب می‌نمایید و به اندازه امتیاز از سایت شما نیز بازدید می گردد. اگر فرصت کسب امتیاز ندارید امکان خرید امتیاز نیز وجود دارد. با این سیستم افزایش ترافیک و بازدیدکننده واقعی امکان پذیر است. در این بخش می‌توان ارجاء دهنده را در آمارگیر شخصی خود مخفی کرد. حتی می توان ارجادهنده از گوگل ثبت نمود.

ادامه مطلب »

null

افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

اینستاگرام می‌تواند به شما در افزایش آگاهی از برند و معرفی محصولات کمک کند. ۷۰٪ از کاربران اینستاگرام وقت خود را صرف جستجوی برند در این برنامه کرده اند. اینستاگرام به شما امکان می دهد تا برند و محصول خود را به روشی دوستانه و معتبر و بدون فروش سخت به مشتریان خود تبلیغ کنید. بنابراین، امیدوارم که ما متقاعد شویم که به موج اینستاگرام بپردازیم. اما شاید شما هنوز از چگونگی شروع مطمئن نیستید. سرویس جدید خرید فالوور یا دنبال کننده واقعی اینستاگرام جهت معرفی محصولات و مطالب سایت خود به کاربران موبایلی ایجاد شده است.

ادامه مطلب »

خرید پاپ آندر و تب آندر و پاپ آپ

سیستم پاپ آندر و تب آندر ویژه

در ۲ سال گذشته تبلیغات پاپ آندر یکی از موثرترین قالب های تبلیغاتی شده و محبوبیت آن افزایش پیدا کرده است. صاحبان وبسایت در سراسر جهان نتایج جستجوی معجزه آمیز و افزایش عظیم ترافیک وب سایت خود را با استفاده از تبلیغات پاپ آندر مشاهده کرده اند. این نوع تبلیغات جز پربازده ترین و مقرون به صرفه ترین تبلیغات محسوب می شود. تمام این بازدید کنندگان ایرانی و واقعی و بدون تکرارِ آی پی و حتی سیستم است. خرید پاپ آندر ویژه نوع پیشرفته تر از پاپ آپ است و در واقع مشکلات آن را ندارد.

ادامه مطلب »

null

تبلیغ بنری لایت باکس

سیستم تبلیغات بنری لایت باکس این سایت زیبا ترین و مقرون به صرفه ترین سیستم در بین سایت های ایرانی است. در تبلیغات بنری بعد از اضافه کردن بنرهایتان و خرید اعتبار، بنرهای شما در سایت های کاربرانِ فعال ما قرار می گیرد. سیستم پیسی رنک دارای گزینه های تنظیمی پیشرفته ای است که امکان محدودت نمایش بنر در ساعت، محدودیت کلیک بنر در ساعت، مشخص کردن سیستم عامل، مرورگر، کشور، دسته و … را فراهم می کند. سایز نمایش سیستم بنری لایت باکس ۶۰۰ عرض و ۳۰۰ ارتفا است و به صورت تمام صفحه با نمایی زیبا در ابتدای ورود به سایت باز می شود.

ادامه مطلب »

مطالب اخیر سایت

بررسی سئو سایت شما

جهت تست سئو سایت خود از دکمه زیر استفاده نمایید. بعد از مشخص شدن نمره سئو، می توانید جهت بهبود و رفع مشکلاتِ سایت خود با ما تماس بگیرید. سئو داخلی، سرعت بارگذاری، سرعت سرور میزبان، بک لینک و محبوبیت در شبکه های اجتماعی  برخی از عوامل مهم در بهینه سازی سایت و کسب رتبه مناسب در موتورهای جستجو می باشند.

بررسی سرعت سایت شما

چندسالی است گوگل اعلام کرده است که سرعت بارگذاری وبسایت یکی از عوامل مهم در رتبه بندی می باشد. یکی از عوامل ابتدایی که گوگل برای رتبه بندی سایت ها در نظر می گیرید، همین سرعت سایت و زمان بارگذاری آن می باشد. اگر سرعت بارگذاری بالایی داشته باشید در نتایج به احتمال خیلی بالا صعود خواهید کرد.

سفارش بررسی و بهینه سازی سایت شما