سفارش سئو سایت | Order SEO | افزایش سرعت سایت

بررسی سئو و سرعت و بهینه سازی نقاط ضعف سایت شما

در بهینه سازی ۳ عامل نقش بسیار بالایی در افزایش رنک گوگل و سایر موتورهای جستجو دارد.

۱) سرعتِ پینگِ سرور

پینگ زمان واکنش اتصال شما است – سرعت پاسخ سرور شما پس از درخواست ارسال می شود. پینگ سریع به معنای پاسخگویی سریع سرور شما به کلیه درخواست های اتصال است، به ویژه در برنامه های کاربردی که زمان بندی اهمیت بالایی دارد (مانند بازی های ویدئویی). پینگ در واحد میلی ثانیه (ms) اندازه گیری می شود. ( منبع )

هرچه عدد پینگ تایم کمتر باشد یعنی در زمان سریعتری سایت به مرورگر و موتورهای دیگر پاسخ داده است. یعنی پینگ تایم ۱۰۰ms از پینگ تایم ۲۷۳ms بهتر است.

به عنوان مثالی از پینگ تایم قبل از بهینه سازی و بعد از بهینه سازی، به تصویر زیر دقت نمایید.

قبل از بهینه سازی پینگ تایم

تصویر بالا قبل از بهینه سازی پینگ تایم سرور است و تصویر زیر بعد از بهینه سازی می باشد.

رتبه قبل از بهینه سازی D و رتبه بعد از بهینه سازی A+ است.

بعد از بهینه سازی پینگ تایم

جهت بررسی سرعت پینگ سرور خود از فرم زیر استفاده نمایید. (توجه: درصورت عدم اسکن از VPN استفاده شود.)

۲) بررسی سرعت و عناصر مرتبط با سرعت سایت

چندسالی است که گوگل بیان کرده است، سرعت سایت یکی از عوامل مهم در رتبه بندی می باشد. هرچه سرعت بارگیری سایت توسط مرورگر بیشتر باشد، نمره یا امتیاز سرعت سایت شما بالاتر خواهد بود. از این رو این مساله علاوه بر اینکه می تواند باعث کمک به بهینه سازی سایت از نظر گوگل گردد، رضایت کاربر را به دنبال داشته باشد. اگر سرعت سایت کم باشد از این رو زمان بارگذاری آن زیاد می شود و در بدترین شرایط باید در حدود ۳ ثانیه کامل بارگذاری شود و اگر خیلی بیشتر از این طول بکشد، کاربر سایت شما را ترک خواهد کرد. برای همین بهتر است، عواملی که باعث افزایش سرعت سایت می شود را بدانید و آن ها را درطراحی سایت خود به کار ببرید.

بهینه سازی سرعت سایت

سرعت صفحه تبدیل به یک عامل رتبه بندی در جستجوی تلفن همراه می شود

از ژوئیه ۲۰۱۸ شروع شد، گوگل در نهایت سرعت سایت در تلفن همراه را به عنوان رتبه بندی در نتایج جستجوی تلفن همراه خود در نظر گرفت.گوگل اخیرا اعلام کرد که یک الگوریتم رتبه بندی جدید برای جستجوی تلفن همراه طراحی شده است. گوگل آن را به یک شرکت واگذار کرده است، این شرکت آن را “به روز رسانی سرعت” می نامد و تنها درصد کمی از درخواست ها را تحت تاثیر قرار می دهد. این شرکت می گوید، تنها صفحاتی که “کمترین تجربه را برای کاربران ارائه می دهند” تحت تاثیر این بروز رسانی قرار می گیرند.

جهت بررسی کامل سرعت سایت یا PageSpeed Score و تست YSlow Score فرم زیر را پر کنید.( در صورت عدم اطلاع تنظیمات را تغییر ندهید)

۳) تست یا بررسی سئو سایت

کلمه‌ی SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization است که می‌توان آن را به بهینه سازی برای موتورهای جستجو ترجمه کرد. هدف روش های سئو این است که هنگام جستجوی کاربران در گوگل و سایر موتورهای جستجو، این موتورها رتبه‌ی بهتری را به مقاله‌ها و محتوای یک سایت اختصاص دهند.

برای افزایش سئو سایت باید راهکارهای سئو دقیقی را بکار گیرید.

تست و بررسی سئو

توسط فرم زیر نتیجه نهایی سئو کنونی سایت خود را مشاهده نمایید.

تست شماره ۱ سئو سایت:

 

تست شماره ۲ سئو سایت:

خرید پاپ آندر

سفارش بررسی و بهینه سازی سایت

تگها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *