سفارش سئو و بهینه سازی سایت

در مقوله بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر عوامل مهمی نقش دارند. که باید به همه آنها توجه ویژه ای داشت. این سایت با تجربه بیش از یک دهه فعالیت در انواع مختلف بیهنه سازی سایت آماده است تا خدمات زیر را به وبمستران گرامی با قیمت های منصفانه ارائه دهد.

سرعت پاسخ سرور در اولویت اصلی و ابتدایی قرار دارد. زمان برای اولین بایت (TTFB) اندازه گیری ای است که به عنوان نشانه ای از پاسخگویی یک سرور یا منابع شبکه دیگر استفاده می شود. TTFB مدت زمان کاربر را برای یک درخواست HTTP تا اولین بایت صفحه که توسط مرورگر مشتری دریافت می شود، اندازه گیری می کند.

عامل بعدی سرعت قالب و سایت شما برای بارگیری توسط کاربر می باشد. اینکه آیا سایت برای بارگیری بهینه است؟ آیا تصاویر و CSS ها و جاوا اسکریپت ها به حداقل مقدار رسیده اند؟ آیا HTML و CSS و js ها مینیمایز شده اند؟ تمامی عوامل سرعت سایت در بخش شماره ۲ ذکر شده است.

 

۱) سرعتِ پینگِ سرور TBT , Sever Speed , LCP

پینگ زمان واکنش اتصال شما است – سرعت پاسخ سرور شما پس از درخواست ارسال می شود. پینگ سریع به معنای پاسخگویی سریع سرور شما به کلیه درخواست های اتصال است، به ویژه در برنامه های کاربردی که زمان بندی اهمیت بالایی دارد (مانند بازی های ویدئویی). پینگ در واحد میلی ثانیه (ms) اندازه گیری می شود. ( منبع )

هرچه عدد پینگ تایم کمتر باشد یعنی در زمان سریعتری سایت به مرورگر و موتورهای دیگر پاسخ داده است. یعنی پینگ تایم ۱۰۰ms از پینگ تایم ۲۷۳ms بهتر است.

به عنوان مثالی از پینگ تایم قبل از بهینه سازی و بعد از بهینه سازی، به تصویر زیر دقت نمایید.

قبل از بهینه سازی پینگ تایم

تصویر بالا قبل از بهینه سازی پینگ تایم سرور است و تصویر زیر بعد از بهینه سازی می باشد.

رتبه قبل از بهینه سازی D و رتبه بعد از بهینه سازی A+ است.

بعد از بهینه سازی پینگ تایم

جهت بررسی سرعت پینگ سرور خود از فرم زیر استفاده نمایید. (توجه: درصورت عدم اسکن از VPN استفاده شود.)

۲) بهینه سازی سرعت سایت (Page Speed)

چندسالی است که گوگل بیان کرده است، سرعت سایت یکی از عوامل مهم در رتبه بندی می باشد. هرچه سرعت بارگیری سایت توسط مرورگر بیشتر باشد، نمره یا امتیاز سرعت سایت شما بالاتر خواهد بود. از این رو این مساله علاوه بر اینکه می تواند باعث کمک به بهینه سازی سایت از نظر گوگل گردد، رضایت کاربر را به دنبال داشته باشد. اگر سرعت سایت کم باشد از این رو زمان بارگذاری آن زیاد می شود و در بدترین شرایط باید در حدود ۳ ثانیه کامل بارگذاری شود و اگر خیلی بیشتر از این طول بکشد، کاربر سایت شما را ترک خواهد کرد. برای همین بهتر است، عواملی که باعث افزایش سرعت سایت می شود را بدانید و آن ها را درطراحی سایت خود به کار ببرید.

عوامل زیر در بخش بهینه سازی سرعت سایت دقیقا انجام خواهد شد.

Defer parsing of JavaScript 
Specify image dimensions 
Minify JavaScript 
Specify a character set early 
Minify HTML 
Minify CSS 
Avoid bad requests 
Avoid landing page redirects 
Enable compression 
Enable Keep-Alive 
Inline small CSS 
Inline small JavaScript 
Leverage browser caching 
Minimize redirects 
Minimize request size 
Optimize images 
Optimize the order of styles and scripts 
Put CSS in the document head 
Serve resources from a consistent URL 
Serve scaled images 
Specify a cache validator 
Combine images using CSS sprites 
Avoid CSS @import 
Prefer asynchronous resources 
Avoid a character set in the meta tag 
Specify a Vary: Accept-Encoding header

بهینه سازی سرعت سایت

سرعت صفحه تبدیل به یک عامل رتبه بندی در جستجوی تلفن همراه می شود

از ژوئیه ۲۰۱۸ شروع شد، گوگل در نهایت سرعت سایت در تلفن همراه را به عنوان رتبه بندی در نتایج جستجوی تلفن همراه خود در نظر گرفت.گوگل اخیرا اعلام کرد که یک الگوریتم رتبه بندی جدید برای جستجوی تلفن همراه طراحی شده است. گوگل آن را به یک شرکت واگذار کرده است، این شرکت آن را “به روز رسانی سرعت” می نامد و تنها درصد کمی از درخواست ها را تحت تاثیر قرار می دهد. این شرکت می گوید، تنها صفحاتی که “کمترین تجربه را برای کاربران ارائه می دهند” تحت تاثیر این بروز رسانی قرار می گیرند.

جهت بررسی کامل سرعت سایت یا PageSpeed Score و تست YSlow Score فرم زیر را پر کنید.( در صورت عدم اطلاع تنظیمات را تغییر ندهید)

۳) سئو داخلی سایت (Local SEO)

کلمه‌ی SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization است که می‌توان آن را به بهینه سازی برای موتورهای جستجو ترجمه کرد. هدف روش های سئو این است که هنگام جستجوی کاربران در گوگل و سایر موتورهای جستجو، این موتورها رتبه‌ی بهتری را به مقاله‌ها و محتوای یک سایت اختصاص دهند.

برای افزایش سئو سایت باید راهکارهای سئو دقیقی را بکار گیرید.

تست و بررسی سئو

توسط فرم زیر نتیجه نهایی سئو کنونی سایت خود را مشاهده نمایید.

تست شماره ۱ سئو سایت:

 

تست شماره ۲ سئو سایت:

خرید پاپ آندر

فرم سفارش سئو و بهینه سازی سایت ( شماره تماس مستقیم ۰۹۱۱۲۳۲۹۸۲۳ )

    تگها: ، ، ، ، ، ،

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *